Середа, 18.Кві.25, 6:33:47 PM | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
RSS

Парафія Вмч. Юрія Переможця.УАПЦ. м. Київ.

The Parish of the Great Martyr, St. George the Victorious.

UAOC. Kyiv

Каталог статей

Головна » Статті » Справа Святителя Іоана Шанхайського » Творчість вихованців притулку та безпритульних.

Концерт автора-виконавця Дмитра Політико в Київському дитячому притулку №1. 5.02.2011р.

В суботу,5 лютого 2011 року в київському дитячому притулку №1 відбувся концерт відомого автора-виконавця Дмитра Політико. Зустріч дітей з Дмитром проходила в неформальній атмосфері. Окрім власних творів виконавця, на концеті прозвучали пісні Бориса Гребінщикова, Юрія Шевчука та Віктора Цоя.


Історична довідка:

Дмитро Політико - київський рок-музикант, який вніс свій вклад у російськомовний акустичний арт-рок і заснував групу "Парк Разбитых Фонарей". Народився в Києві в жовтні 1966 року. 

Після школи вступив до педагогічного інституту на історичний факультет, де познайомився з Юрієм Грібчуком і Геннадієм Аксьоновим, - майбутніми музикантами групи. З другого курсу Дмитро йде в армію, а після повернення в 1985 році засновує групу "Парк Розбитих Ліхтарів".  Група записує однойменний альбом і майже відразу ж другий - "Присвята". Мелодія тримається на гітарі, голосі й скрипці, іноді включається губна гармошка. Обидва альбоми записані на Київській телестудії нелегально. Третій альбом, "Радості сплячим", Дмитро записує сольно. 
Взимку 1990 року група відправляється в Череповець на фестиваль "Рок-Акустика", присвячений пам'яті Олександра Башлачева. Це був єдиний виїзд групи за межі Києва.
З 1992 по 1996 рік група, вже іншим складом, пише альбом "Семіостров". Це так званий "Ладозький альбом", написаний частково за враженнями літніх виїздів на Ладогу, куди Дмитро, будучи вчителем в школі для дітей-інвалідів, вивозив на відпочинок своїх учнів. У цьому альбомі скрипка замінюється флейтою, і музика набуває абсолютно нового звучання. У цьому ж, "флейтовому" стилі витримані два наступні альбоми - "Малюнки" і "Листи з лісу". 
Потім, Дмитро сольно записує ще два альбоми і перестає писати. "Не хочеться видавлювати", - говорить він. Кращим з своїх альбомів він вважає останній - "Міфологеми" з історичними коментарями, створений у 2005 році. А на питання, яку свою пісню він вважає найкращою, Дмитро показує на свого дворічного сина і каже: "Ось цю - за останні чотири роки". Треба сказати, що  дітей у сім'ї Політико четверо. Старша донька - студентка, середні - школярі, молодший - поки що нікуди не ходить. Живе родина в скромній трикімнатній квартирі, в якій також мешкають кішка й собака. До речі, на запитання, чи хотів би він на своїй музиці заробити, Діма відповідає негативно. Як вже було сказано, він працює вчителем історії та інформатики в школі для дітей-інвалідів, а під час канікул влаштовує своїм учням виїзди на природу.

Багато хто порівнює пісні Політико з БГ та Наумовим. Деякі віддають перевагу саме Політико. 

Окремі твори Дмитрі Політико можна прослухати:

http://vkontakte.ru/club21943583


Фотозвіт про зустріч з Дмитром Політико розміщено в розділі "ФОТОАЛЬБОМИ" на нашому сайті.


Категорія: Творчість вихованців притулку та безпритульних. | Додав: Maksym (11.Лют.05)
Переглядів: 389 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук

Соціальні мережі

Наш сайт існує:

Flag Counter
The Parish of the Great Martyr, St. George the Victorious, UAOC. Kyiv. 2007-2016 ©